Актор родом із Запорізької області візьме участь у “Танцях із зірками”

0
670

Учасником цьогорічного танцювального проєкту «Танці із зірками» стане наш земляк  Артур Логай – уродженець селища Веселе, який жив у Мелітополі та Запоріжжі, потім перебрався у столицю, був учасником вокального шоу «Х-Фактор 5» , а останнім часом активно знімається в кіно. На його рахунку ролі в серіалі «Київ вдень ​​і вночі», детективі «Коп з минулого», комедії «Великі вуйки», багатосерійній драмі «У неділю рано зілля копала», а також серіалі «Моя улюблена страшко», прем’єра якого відбудеться у кінці серпня.

Виклик вийти на паркет Артур Логай прийняв від олімпійської чемпіонки з фехтування Ольги Харлан, а передав молодій співачці Lida Lee. Участь у «Танцях із зірками» наш земляк назвав «величезним викликом».

– У мене немає страху перед виконанням небезпечного трюку на майданчику, а ось танці поки сильніше мене. Мені завжди здавалося, що я дерев’яний як мінімум на половину. І тепер у мене з’явилася прекрасна можливість це виправити, побороти себе ж. До того ж, я дуже азартний, а «Танці із зірками» все ж змагальне шоу, і я зроблю все, що в моїх силах, щоб перемогти, – прокоментував свій виступ у шоу земляк.

Відомо також про участь у танцювальному шоу фронтмена групи KADNAY – Дмитра Кадная, співачки Євгенії Власової, актора і зірки комедійного телесеріалу «Коли ми вдома» Костянтина Войтенка, коміків Івана Люленова і Анастасії Оруджевої, актора Олексія Суровцева, солістки групи KAZKA Олександри Зарицької, Олега Михайлюти – фронтмена гурту «Танок на Майдані Конго » та переможниці Євробачення-2016 Джамали, яка кілька дитячих років провела у  Мелітополі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 2 =