Вже декілька років питання бродячих собак у місті вирішують за програмою ВСВП, коли тварин виловлюють, стерилізують, вакцинують та повертають на місце вилову. Вже третій раз приїздить «ЗооКонтроль» і у Пологи. Перед цим мобільна бригада була у місті у 2018 та 2019 роках.

  • Ми знаходимося у місті вже близько тижня і вже закінчуємо роботу тут. З Пологами цього разу ми уклали договір на 45 собак за яких громада заплатила ГО “Зооконтроль” майже 50 тисяч гривень. 43 тварини ми вже відловили. Частина з них знаходиться вже на карантині, – розповідає речниця ГО «ЗооКонтроль» Наталія Зозуля.

Мобільна бригада, яка працює у Пологах, складається з досвідченого ветеринара та професійних ловців-кінологів. Автомобіль, який зараз помічають пологівці у різних частинах міста, обладнаний  усім необхідним для проведення  відповідних маніпуляцій. Тут є  операційні  бокси для чотирилапих «пацієнтів». Операції проходять за сучасними стандартами, з глибокою анестезією, використанням спеціального обладнання. Собаки повертаються у звичне середовище стерилізованими, що важливо, вакцинованими від сказу. Кожна отримує червону кліпсу на вухо та чіп з індивідуальним номером, за допомогою якого  її ідентифікують, час вакцинації тощо.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 + twelve =