Пологівські вісті Місто У Бердянську не рекомендують купатися у морі через інфекцію

У Бердянську не рекомендують купатися у морі через інфекцію

0
694

На узбережжі Азовського моря у Бердянську в останні тижні значно погіршилась якість води за бактеріологічними показниками, у зв’язку з цим громадянам рекомендують не купатися на пляжах міста.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

“За інформацією Відокремленого підрозділу “Бердянський міськрайонний відділ“ Державної установи “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України“ в останні тижні значно погіршилась якість води Азовського моря в місцях водокористування населення та відпочиваючих за бактеріологічними показниками“, – йдеться в повідомленні.

Згідно з результатами лабораторних досліджень в пробах морської води виявлена висока концентрація збудників інфекційних захворювань.

Зазначається, що ця ситуація може призвести до непередбачених епідемічних ускладнень, виникненню і розповсюдженню масових інфекційних захворювань серед мешканців міста Бердянськ та відпочиваючих.

У зв’язку з цим Держпродспоживслужба просить місцеву владу негайно заборонити користуватися такими пляжами: “Пляж ДЗОСТ “Факел“ ПП “Курорти Приазов’я“ та пляж № 3 ТОВ “Дніпро 2000“.

Джерело: Букви

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 + 5 =