Декілька зонованих залів з теплою підлогою, станки для танців, дзеркальні панелі, професійні степи, килимки для фітнесу, окремий світлий зал, де встановлені тренажери – це не просто картинка з рекламного буклету фітнес-центру, а реальний спортивний комплекс, який кілька років, як вже функціонує у Новоселівці.  Такий  подарунок селянам зробила ТОВ  “Агрофірма  ім. Шевченка”. Для мешканців села заняття тут абсолютно безкоштовні, з усіма охочими займається фітнес-тренер.

Для дітей тут також проходять заняття з танців. До усіх свят, які проходять у селі, молодь свої хореографічні номери готує саме тут.

  • Доки літо, усі заняття поставили на паузу, адже попит значно зменшився, бо люди зайняті городами, господарством, поїхали відпочивати. А ось тільки знову набереться група охочих займатися – життя у спортцентрі знову закипить, – розповідає директор ТОВ “Агрофірми ім. Шевченка” Олег Іванович Чуприна.

Спортом у селі займаються як жінки, так і чоловіки. Жінки спочатку займаються фітнесом, а в цей час чоловіки у тренажерці качають м’язи, потім до тренажерного залу приходять і жінки.

За час функціонування спортцентру найбільш мотивовані дівчата показали приголомшливі результати. Деяким вдалося схуднути на 20 – 25 кілограмів.

  • Я обожнюю займатися спортом, із задоволенням відвідувала спортзал і планую відновити заняття з вересня. Зараз у мене підходи фітнесу на городі та у садочках, – посміхаючись розповідає Юля Верлата. – Я була одна з перших, хто почав займатися у нашому спортцентрі. Ми усі вдячні агрофірмі, що відкрили спортцентр. Дуже мені імпонує, як тренування веде наш інструктор Наталія Гах. Вона мотивує нас до результату. Після тренування я завжди відчуваю прилив сил, тіло значно підтягнулося, змінилися харчові звички, вдалося схуднути на 25 кілограмів. Нас об’єднує загальна ціль – ми хочемо бути здоровими та мати гарний вигляд. Коли приходили на тренування, то нам вдавалося заряджати одна одну на нові перемоги, це наше медитаційне місце сили, – говорить жінка.

Заняття фітнесом так мотивувало жінку, що зараз вона залюбки, коли є вільна хвилинка, любить їздити на велосипеді, або ж зранку виходити на пробіжку.

  • Це чудова нагода побути наодинці з собою, власними думками. Крутиш педалі, у навушниках грає улюблена музика, краєвиди милують око, а ти знаходишся у потоці власних ідей та мрій. Чудовий стан! – ділиться емоціями Юля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 1 =