Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Це той час в житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати все більших успіхів. Про успіхи талановитих студенток з Новоселівки розповіли на сторінці громади у Фейсбуці.

Ось що пишуть односельці:

“Яскравими представниками студентства є наші дівчатка – Євгенія Косьмина та Катерина Голобородько.

Женя – закінчила 4-й курс Запорізького національного університету, факультет акторської майстерності. Талановитою і яскравою вона була і в школі – неодноразово перемагала в конкурсі “Лінгвісти віртуози”,  була активною учасницею культурних заходів в селі. Дівчина творча й талановита, в чому ви можете впевнитись після перегляду її відеоробіт:

З самого дитинства дружить вона з не менш талановитою Катериною Голобородько. Вони сусідки, близькі по духу й творчості. Катя теж обрала творчу професію і вступила до Київського національного університету культури на режисерське відділення. Зараз закінчила другий курс. Окрім того, у вільний час пише вірші, співає, в минулому закінчила циркову студію. Енергійна, креативна, яскрава. Переглянувши цю роботу, ви впевнитесь у її творчому підході до своєї справи”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − eleven =