У селі Костянтинівці перші поселенці з’явилися на початку минулого століття, а невдовзі там встановилася радянська влада. І, звісно ж, ні про які храми чи церкви й мови бути не могло. Тоді віра в Бога суворо заборонялася, а нерідко і каралася. Так і жили селяни без храму майже століття. Вірили в Бога, потайки молилися, зверталися до нього, хрестили у інших церквах своїх дітей…

Кілька років тому керівник місцевої агрофірми «АГРОКОМ 1990» Віктор БАНДУРОВ вирішив побудувати церкву.

– Нелегка це справа,– говорить Віктор Володимирович. – Уже чотири роки триває робота. Запрошені найкращі спеціалісти – будівельники, художники, різні майстри. Хочеться, щоб цей храм приносив людям задоволення. В силу різних ситуацій ми всі звертаємось до Бога: і віруючі, і невіруючі. Тому ця церква для всіх односельців. Спочатку планувалося збудувати просто капличку, але з часом вирішено робити повноцінну церкву із дзвіницею.

Сюди вкладалася душа. Будівництво ще не завершене, багато чого потрібно встигнути до 10 серпня, бо саме цього числа відбудеться урочисте відкриття Костянтинівської церкви Рівноапостольного Святого князя Володимира. Будуть запрошені поважні гості, всі односельці, – говорить Віктор Бандуров.

На вході до церкви є табличка з іменами меценатів, які пожертвували на будівництво.
Як говорить Віктор Володимирович, храм – це пам’ять на наступні сотні років. Дасть Бог, сюди ходитимуть самі костянтинівці, їхні онуки та правнуки. І всі вони приходитимуть із вірою в серцях та щирою молитвою.

На фото будівельники костянтинівського храму (зліва направо): Андрій Тавакалян, Роман та Нікіта Неміровські, Віктор Кологойда, Сергій Околот.

Ірина Лісова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven − four =