Уже традиційно 1 червня ми відзначаємо День захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.  Це одне з найстаріших міжнародних свят. З нагоди свята у сільському клубі Новоселівки відбувся захід, якому навіть не завадила дощова погода. Учасники художньої самодіяльності співали, танцювали народні та сучасні танці, читали вірші.

Солодкими призами та подяками були нагороджені активні учасники свята – переможці онлайн фотоконкурсу Колісніченко Анастасія та Яновська Альбіночка, родини Захарченків та Климовичів, Сахно Марія Дмитрівна, Іванченко А.М. та Діана, Дибко Нікіта, Звінковська Яна.

Також нагородили постійних дописувачів фейсбук-стрінки Новоселівського старостинського округу Рибалку Софію (відеопривітання з Новим роком, конкурс малюнків, Великодні писанки), Яновську Віолетту (відмічено її відеоролик), Кириленко Марію та Маргариту (відеоролик, конкурс малюнків, Великодні смаколики).

Активними учасниками сторінки є і наймолодші – вихованці дошкільного закладу «РОСИНКА» (іграшки на сільську ялинку, виставка малюнків, фотоконкурс).

Особливі слова вітання пролунали для Литвиненко Варвари, адже вона саме 1 червня відзначала День народження.

Приємний подарунок отримали глядачі від гостей з Костянтинівки. Чарівний голос відомої, талановитоі співачки Ктріщук К.О. та її вихованців зачарували глядачів.

Завдяки спонсорському сприянню директора ПП «Агрофірма їм.Шевченка» свято було не лише цікавим, а й солодким.

За інформацією сторінки
Новоселівка – Федорівська ОТГ у Фейсбуці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 − 11 =