У локомотивному депо по особливому проводжають  на заслужений відпочинок  машиністів. Хто започаткував цю традицію, невідомо, але існує вона вже багато років і відміняти її не збираються. 

У чому особливість?

Зазвичай в день 55-річного ювілею машиніст вирушає в свою останню поїздку, а коли повертається, на вокзалі під постріли петард та урочисті марші, що звучать із станційних динаміків, його зустрічають рідні та колеги. Скажу вам, що це досить хвилююче дійство  – і з посмішками, і зі сльозами на очах.

Про один з таких хвилюючих моментів, як проводжали на заслужений відпочинок машиніста Геннадія Артюха, на своїй фейсбук-сторінці написала Тетяна Терен: “Ми знову на вокзалі! Традиції пологівських залізничників незмінні! Зустрічаємо з останньої поїздки товариша, колегу-чоловіка, машиніста пасажирських потягів Артюха Геннадія! Приємно бачити знайомі обличчя людей, які прийшли зустріти та провести на заслужений відпочинок товариша, який відпрацював більше 34 років на залізниці.

Шановні залізничники! Дай Боже вам, сил та здоров’я, підтримки рідних та близьких, довгих років життя, гідної пенсії, насолоджуйтеся заслуженим відпочинком і не забувайте своїх колег!”

Хай всі ці побажання здійсняться!

Лідія СЛАБИШЕВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty + 12 =