Коли люди говорять «білявка», в голові одразу виникають не дуже приємні асоціації, але у світі є величезна кількість білявок, які всього за кілька секунд можуть змінити вашу думку і зруйнувати цей стереотип. Після виходу в прокат відомого фільму «Білявка в законі», у щасливих власниць блонду навіть з’явився свій офіційний день. Тож давайте дізнаємось, як це – бути блондинкою.


Катерина Ходак – 26 років, молода й прогресивна матуся у декреті, в якої, за її словами, аж троє дітей: чоловік, кішка і, звісно, маленька донечка. Окрім обов’язків матусі, вона не забуває про власне хобі, й приносить в цей світ красу, працюючи майстром з нарощування вій. Вона не натуральна блондинка, але просто обожнює цей колір волосся, оскільки він надає обличчю більш свіжого вигляду та підкреслює колір блакитних очей нашої співрозмовниці.


Анастасія Подільська – 17 років, талановита пологівчанка й просто дуже гарна дівчина-блондинка. Її любові до творчості можна позаздрити!

Пологівчанка захоплюється танцями, ліпкою з глини, малюванням і навіть встигає вивчати польську мову. За останні роки вона встигла перефарбувати волосся в різні кольори. Все почалося з рожевих прядок, потім вона наважилась пофарбуватися в рудий і зараз у неї омріяний блонд. Саме цей колір був найбільш влучний і дівчина впевнена, що зовсім не хоче його змінювати.


Наталія Кудінова – маленька чотирирічна пологівчанка, володарка натурального білявого волосся.

Дівчинка відвідує дитячий садочок “Теремок”, а також цирковий гурток Будинку дитячої та юнацької творчості ПМР. Наталочці дуже подобається гратися іграшками, допомагати мамі, бавитися. Має багато друзів, любить тварин та малювання.

“Маю біленьке волосся, яке мені ну дуже подобається” – говорить дівчинка.


Ксенія Сторчак – у свої 18 дівчина неймовірно різностороння й безмежно талановита: вивчає мови, робить прикраси своїми руками, займається самоосвітою – можна безмежно перелічувати її таланти.

Ксенія – блондинка і обожнює свій колір волосся, особливо те, як воно переливається на сонечку і як змінює свій відтінок влітку.

Якось дівчина пофарбувала волосся в інший колір, та з часом усвідомила, наскільки їй подобається власний природний блонд.


Інга Вестско – 21 рік, щаслива мама. Незважаючи на свій вік, вона постійно кудись подорожує і не сидить на одному місці. Мабуть, вона об’їздила майже всі міста Польщі та України. Пологівчанка зовсім не жалкує, що пофарбувалася в блондинку одного разу, тому і досі підтримує цей колір.


З блондинками спілкувалася Дарина Мащенко,
вихованка гуртка “Основи журналістики”  Пологівського БДЮТ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 2 =