Україна – Швеція. Українська збірна на останніх хвилинах вирвала путівку до 1/4 фіналу Євро-2020 (Відео)

0
232
Збірна України забезпечила собі путівку до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2020, перемігши збірну Швеції з рахунком 2:1.

Відкрити рахунок підопічним Андрія Шевченка вдалося вже на 27-й хвилині: м’яч забив Олександр Зінченко – 1:0.

Хоча перший тайм проходив без очевидної переваги однієї з команд, українцям довго вдавалося утримувати перевагу в рахунку – аж поки на 43-й хвилині його не зрівняв Еміль Форсберг.

На перерву шведи та українці пішли з нічийним рахунком.

На початку другого тайму обидві команди мали непогані шанси вирватися вперед, але в обох випадках – після дальніх ударів українця Сергія Сидорчука та шведа Еміля Форсберга – м’яч влучав у стійку.

Оскільки за перші 90 хвилин переможець матчу так і не визначився, командам довелося грати два додаткові тайми по 15 хвилин. Вже у першому з них українці опинилися в більшості – червону картку отримав  гравець збірної Швеції.

На останній хвилині поєдинку Україні вдалося скористатися кількісною перевагою, гол у ворота суперника відправив наш Артем Довбик. Рахунок матчу – 2:1.

У чвертьфіналі, який відбудеться в суботу, 3 липня, українці зіграють зі збірною Англії.

Поєдинок зі шведами став першим матчем 1/8 фіналу чемпіонату Європи в історії української збірної.