Сьогодні, 14 червня, у Пологівському відділенні трансфузіології, як і у всьому світі, відзначили День донора. За традицією, щороку, саме в цей день донори Пологівщини приїжджають до Пологівської БЛІЛ, аби здати кров та зробити добре діло. Можливо, саме їхня кров зможе врятувати чиєсь життя.

Тож сьогодні до лікарні завітали 11 добровольців. Цього року було двоє «новеньких» донорів, а також були ті, хто вже неодноразово здавав кров на благо інших.

Серед присутніх був і Заслужений донор України, пологівець Сергій Яницький, який вже 154 раз став донором крові. Чоловік прийшов сюди в гарному настрої та без жодних побоювань чи переживань. Єдине, що викликає занепокоєння у чоловіка, це розмови про ймовірне закриття пологівського відділення трансфузіології.

– Бо якщо закриють, то дуже часто в Запоріжжя не наїздишся, – говорить чоловік.

Також серед добровольців був і Почесний донор України Олександр Козлов. Щоб отримати таке звання необхідно 40 разів здати кров по 450 мл.

Після здачі крові, кожного донора запрошували до солодкого столу та запашного чаю.

Завідувачка відділенням трансфузіології Пологівської БЛІЛ Наталія Андріївна Гавриленко була рада бачити кожного добровольця. З приводу розмов про закриття свого відділення відповіла наступне:

– Я навіть не замислююсь над цим. Поки є можливість – ми працюємо. Маємо надію, що все буде добре.

Для тих, хто хоче стати донором крові можна записатись в самому відділенні трансфузіології Пологівської БЛІЛ, або ж за телефоном (061 65) 2 38 81. Після реєстрації, працівники відділення пояснять вам що ще треба зробити, і вже за 4-5 днів ви зможете здати кров.

На замітку тим, хто записався в донори:

Як підготуватися до здачі крові: важливі поради в інфографіці - Здоровʼя 24

Як підготуватися до здачі крові: важливі поради в інфографіці - Здоровʼя 24

Ірина РАБОТЯГОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × three =