Фото умовні з просторів інтернету.

В рамках співпраці з DOBRE пройшла презентація результатів практичного завдання після Базового тренінгу «Молодіжний працівник в ОТГ» та було проведено опитування щодо обрання 3 пріоритетних молодіжних проектів, а саме – найбільший відсоток голосів «За» набрала ініціатива зі створення комфортних умов для відпочинку у зоні «Бублик» – 222 голоси (56,2 %), на другому місці опинився проєкт «Створення мобільної кіно платформи», який підтримали 136 респондентів (34,4 %), третє місце у рейтингу посів проєкт «Створення мультифункціонального молодіжного простору «Аquarium», за який віддали свої голоси 90 представників молоді Пологівської громади (22,8 %). Пологівською міською територіальною громадою були надані дані ідеї проектів, що отримали найбільше підтримки молоді дла розгляду представникам програми DOBRE.

Після ретельного аналізу експертами DOBRE результатів голосування в Пологівській міській територіальній громаді надіслали той проект, який вартий підтримки і може бути взятим в роботу.

Таким проектом обрали «Створення мобільної кіно платформи».

На даному етапі фахівці Пологівської міської ради працюють над проектною заявкою «Створення мобільної кіно платформи» для реєстрації в DOBRE.

З сайту Пологівської міськради.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 3 =