Пологівські футболісти знову брали участь в змаганнях

Минулої п’ятниці, 4 червня, в м. Бердянськ на стадіоні «Енергія» вихованці комунальної установи «Пологівська дитячо – юнацька спортивна школа» Пологівської міської ради провели чергові ігри Чемпіонату області з футболу серед команд юнаків U-13 (юнаки 13 років) та U-15 (юнаки 15 років) з командами ДЮСШ (м. Бердянськ).

Зустріч між командами юнаків U-15 завершилась з рахунком 6:1 на користь ДЮСШ (м. Бердянськ), у U-13 також перемогли Бердянські футболісти з рахунком 6:0.

На стадіоні «Локомотив» провели чергову гру Чемпіонату області з футболу

У суботу, 5 червня, в м. Пологи на стадіоні «Локомотив» відбулася футбольна гра Чемпіонату Запорізької області з футболу серед дитячо- юнацьких команд сезону 2021 року «Запорізька надія».

В змаганнях серед юнаків U-13 (юнаки 13 років) між командами ДЮСШ (м. Пологи) та ОСДЮШОР (м. Запоріжжя) гра закінчилась з рахунком 1:4.

В змаганнях серед юнаків U-15 (юнаки 15 років) між командами ДЮСШ (м. Пологи) та ОСДЮШОР (м. Запоріжжя) гра закінчилась з рахунком 0:10.

ФК «Агроком 1990» змагалась в черговому турі Чемпіонату Запорізької області з футболу

У суботу, 5 червня, в м. Запоріжжя футболісти команди «Агроком 1990» (м. Пологи) змагались з командою «ОС – ОР» (м. Запоріжжя). Після гри змагання завершились з результатом 9:3 на користь запоріжан.

З сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − fifteen =