Щасливе дитинство пологівських дітлахів

0
766

          У Міжнародний день друзів  у Будинку дитячої та юнацької творчості було  цікаво, весело, галасливо.

На свято «Яскраве життя дитинства»  прийшли вихованці гуртків, їхні  друзі, батьки, гості.   Захід відкрили герої казок – Водяний та черепаха Тортила,   які запросили дітей  весело разом провести  час.

Ігровий  майданчик та  навчальні кімнати нашого закладу зустрічали мешканців країни дитинства. Герої казок  розважали  дітей та разом з ними мандрували по локаціях: «Сильні. Сміливі. Відважні», «Співаємо разом»,  «Ігрові забави», «Коло друзів», «Малюємо літо», «Сеанс одночасної гри в шахи та шашки» з кращими гуртківцями гуртка «Шахи». Всіх учасників перегонів чекала  локація «Україна моя калинова!».

Захід був насичений конкурсами, розвагами, цікавими іграми, майстер-класами та  вікториною. Діти відповідали командами на запитання про Україну. Всі  присутні  свята могли взяти участь у проекті «Щасливе дитинство» відповівши за запитання «Що для вас означає щасливе дитинство?».

Завдяки спонсорському сприянню депутата районної ради Калашника Сергія Григоровича та депутата міської ради Шашко Валентини Миколаївни свято було не лише веселим та цікавим, а й солодким.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 + 5 =