Вибух та пожежа сталися у головному корпусі Пологівського олійноекстракційного заводу. Під завалами опинилася одна людина, ще одна застрягла на висоті 10 м. На територію підприємства прибули кілька бригад швидкої, свою роботу розгорнули рятувальники.

На щастя, такою лише була легенда тактичного спеціального навчання підрозділів Служби ДСНС.

У навчанні були задіяні працівники служби порятунку з міста Поліг та Запоріжжя. Відпрацьовували механізм роботи й члени пожежного підрозділу охоронної служби заводу та кілька бригад швидкої допомоги.

Внаслідок імпровізованого вибуху на підприємстві утворилися досить складні умови: під завалами опинилася одна людина, а інша, без свідомості, виявилася відрізаною від шляхів відходу на висоті 10 м. Її довелося знімати за допомогою пожежної драбини. Загалом, для ліквідації вигаданої пожежі було залучено 15 одиниць техніки та 37 осіб особового складу.

Фахівці справилися зі своїм завданням добре, про це наприкінці навчання зазначили у Службі ДСНС Запорізької області. Самі ж учасники навчань зауважили, що подібна практична робота допомагає їм відпрацьовувати необхідні навички для роботи за реальних обставин.

Відзначили рятувальники і можливість попрацювати на базі такого великого підприємства, як Пологівський ОЕЗ. У Запорізькій області, воно одне із небагатьох підприємств такого масштабу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × four =