Родина ветеринарів вирішила подарувати жителям Запоріжжя можливість у зручний час погратися з котиками, відкривши так зване кет-кафе. Наскільки безпечним є такий заклад, скільки домашніх улюбленців налічує та кому буде цікавим?

Ідея створення такого незвичного для Запоріжжя закладу належить Яні Кальшиній. Вона разом зі своїм чоловіком працює ветеринаром, тож знає про чотирилапих все і навіть більше. Нюансів у відкритті такого кафе дійсно вдосталь, але найголовніший — ретельна підготовка самих котиків. Наразі, кет-кафе налічує 10 улюбленців. Яна Кальшина каже, кожен з них має досить непросту історію. Тож за станом котиків постійно слідкують. Наприклад, раптом пухнастик втомиться від постійної уваги відвідувачів, для нього є окрема, так звана, кімната відпочинку.

Власники кафе певнять: їхня мета — подарувати шанс провести час із котами тим, хто з якихось причин не має такої можливості. А перші відвідувачі вже відзначають переваги відкриття такого закладу та впевнені: цікаво буде не тільки дітям, а й дорослим.

Джерело: TV5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 4 =