Причини, за яких “Приватбанк” блокує вашу картку (Відповідь на скаргу читачки)

0
752

“Минулого тижня ми скуплялись з чоловіком у магазині, розраховувались картками Приватбанку, але спершу мою, а потім і його картку заблокувало.  Добре, що при собі була готівка. Коли поцікавились у продавця, чому це сталося, вона знітила плечима, але при цьому підозріло подивилася на нас”,  – поскаржилась “Пологівським вістям” читачка з райцентру Валентина Минівна.

ПОЯСНЮЄМО:

ПриватБанк блокує картки, якщо є хоч найменша підозра.

По-перше, банк може заблокувати картку, якщо власник вирішив розплатитися нею в магазинах, в яких до цього нічого ніколи не купував. У таких випадках система підозрює, що картка була викрадена і миттю заблокує.

По-друге, при наявності механічних пошкоджень блокування відбувається самим банкоматом. Картку заблокує при тричі невірно введеному пін-коді.

По-третє, карта буде заблокована, коли клієнт її втратив, а інша людина знайшла. Якщо той, хто знайшов платіжний засіб, звернувся в банк і повідомив про те, що знайшов, банк заблокує його ще до того, поки не прийде власник. Картка блокується ще в разі, коли нею користується хтось із родичів клієнта.

Картка Приватбанку може бути заблокована, якщо на ній протягом тривалого часу не було руху коштів. Щоб відновити дію картки, необхідно звернутися до відділення.

Також картку блокують, якщо на ній відбувається перерахування коштів незрозумілого походження.

У випадках блокування карток потрібно зателефонувати на гарячу лінію Приватбанку і оператори швидко допоможуть вирішити проблему.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − sixteen =