Сьогодні онлайн відкриває багато можливостей — від запису до лікаря до здобуття нового фаху. В режимі онлайн ми вирішили запитати у пологівців у соціальних мережах, які проблеми вони хочуть, аби вирішили у громаді якнайшвидше.

Ми розпитали жителів громади про найактуальніші проблеми міста та їхніх вулиць зокрема.

За добу ми отримали близько 100 відповідей від небайдужих містян.

Найбільше пологівці нарікали на дороги, на ями та на відсутність покриття на багатьох вулицях міста.

Також турбує містян проблема з ремонтом багатоповерхівок. Люди скаржаться на відмостки біля своїх будинків та загальний стан під’їздів.

Зауважили деякі містяни й на проблему з рухом на 100-метрівці.

Чимало людей відзначили, що у місті існує проблема зі сміттям. А саме з тим, що у весінньо-літній період пологівці власними ж руками створюють стихійні сміттєзвалища.

Турбує мешканців Червоного висілку відсутність аптеки у їхньому мікрорайоні.

Пропонували пологівці побудувати й велодоріжки, адже у громаді чимало жителів пересувається на двоколісному транспорті, а відведених для цього доріжок немає. Люди себе щоразу наражають себе на небезпеку.

Також пологівці писали, що мріють, аби центр міста став більш сучаснішим, додали модернових елементів, а “наляписті” вивіски прибрали.

Молоді мами писали, що хочуть, аби дитячі майданчики стали безпечними для малят. А саме, потрібно розпочати, на думку батьків, з спеціального покриття на майданчиках.

Ми обрали та опублікували проблеми, про які найчастіше згадували пологівці. А що турбує саме вас?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × one =