Пологівський “Центр надання соціальних послуг” поповнив свій велопарк новенькими електричними двоколісними. Тепер сучасні велосипеди допомагатимуть соціальним робітникам установи швидше добиратися до своїх підопічних та побережуть їх ноги. Крутити педалі можна не так активно – підстрахує електробатарея. 

Презентація велосипедів відбулася сьогодні, 14 червня. Їх поява в закладі – це результат кропіткої піврічної роботи. Велосипеди Центр Пологівської громади отримав в рамках співпраці з німецьким проєктом “GIZ”. Вартість одного велосипеду – 20 тис. грн.

Проєкт називається “Розбудова спроможності й потенціалу фахівців з соціальної роботи та соціальних робітників Пологівської громади”. Ми дуже тісно співпрацюємо з німецьким товариством “GIZ” і запорізькою громадською організацією “Посмішка ua.” Проєкт був спільно розроблений і він також передбачає навчання соціальних робітників. З 16-го червня стартує місяць навчання, що значно покращить знання наших робітників, їх вміння. Їм також будуть роздані матеріали, які будуть використовуватися роботі. 10 велосипедів для них – це велика підмога, це додасть їм більше мобільності, пришвидшить доставлення харчових продуктів та виїзд до категорії населення, яка потребує допомоги, – прокоментувала директорака закладу Терен Тетяна Миколаївна.

Соціальним працівникам провели інструктаж та розповіли, як користуватися новенькими велосипедами. Працюють вони після повороту ключа, на рулі управління є спеціальний індикатор, що показує рівень заряду електробатареї. Загалом поїздка на електробатареї розрахована на 35 км шляху. Якщо перестати крутити педалі, то велосипед не втратить набраної швидкості й буде рухатися використовуючи живлення акумулятора.

Як розповіли й самі соціальні робітники територіального центру, ця новинка справді  зробить їх роботу трішки легшою та комфортнішою.

Вже сьогодні, після офіційної презентації, 10 соціальних робітників, відправились на свої перші виїзді на новеньких велосипедах. Протестували велосипеди й представники громадської організації та міський голова Поліг Юрій Коноваленко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × 2 =