Як відомо працівники Пологівського районного відділу поліції давно і плідно співпрацюють з молоддю, проводять профорієнтаційно-роз’яснювальну роботу, заходи щодо запобігання підліткової злочинності, тощо. Саме сьогодні, 8 червня, у рамках такої співпраці гуртківцям Пологівського будинку дитячої та юнацької творчості неабияк пощастило, адже для них поліцейськими було організовано справжню екскурсію з прес-релізом, та практичними заняттями.

Вихованці гуртка “Основи журналістики” об’єдналися з іншими гуртківцями закладу та завітали до поліцейського відділку, де почули багато корисної інформації, змогли приміряти каски, бронежилети, спробували відтворити відбитки пальців та посидіти у поліцейській машині і навіть включити сирену.

Сьогоднішній ранок присвятили дітям старший інспектор сектору кадрового забезпечення, майор поліції Ганна Нехай, начальник сектору адміністративної практики, майор поліції Юрій Костенко, т.в.о начальника сектору реагування патрульної поліції, майор Олександр Кобець, начальник сектору кадрового забезпечення, капітан поліції Олександр Турбар, спеціаліст з криміналістичного забезпечення слідчого відділення Олександр Тоцький.

Вихованці та працівники КУ “Пологівський БДЮТ” ПМР щиро вдячні поліцейським за увагу, приділену дітям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 + eighteen =