Мрії дітей мають здійснюватися. Так вирішили у Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували для своєї вихованиці Яни Собко справжній кондитерський  майстер-клас. Попрацювати на одній кухні з професійними кухарями дівчинці кортіло давно.

Під час реалізації проєкту на тему самоврядування, що проводили у Центрі, дівчинка написала листа. У ньому вказала, що мріє про майстер-клас на кухні. Показати, що таке справжня професія кухаря та кухаря-кондитера, залюбки погодилися  у Пологівському професійному ліцеї, де готують таких спеціалістів.

Як поратися з тістом, показала досвідчений майстер виробничого навчання Наталія Самчук. Жінка вже 30 років працює у закладі, а колись і сама була студенткою. Яну не просто навчили пекти пиріг, а й показали, як гарно, лише за допомогою тіста та своїх рук, його прикрасити. А ще дівчинка вперше у своєму житті самостійно зробила мафіни. Поки випічка достигала у печі, інший викладач ліцею Ольга Власенко залюбки влаштувала дівчинці майстер-клас з нарізання овочів та фруктів. У тандемі майстра та учениці народилися: ведмедики з апельсинів, лебеді з яблук та квіти з перцю, редиски й цибулі.

Підтримати подругу до ліцею завітали й інші вихованці дитячого центру. Вони також залюбки спостерігали за творчим процесом та ставили цікаві питання викладачам ліцею.

Янина мрія здійснилася, вона залишилася дуже задоволеною результатом. Після уроків від професіоналів у своєму виборі майбутньої професії кухаря впевнилася і наважилася вступати до Пологівського професійного ліцею вже цього року. Викладачі тепер чекають на таку вправну студентку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 − twelve =