Чи виб’ють воскресенці свої 2 гектари землі? (ВІДЕО)

0
1388

Сьогодні, 4 червня, у Воскресенці відбулася сходка громадян місцевої ОТГ. Причиною стало земельне питання, точніше, справедливий розподіл земель запасу громади між усіма її мешканцями.
На сходці активісти на чолі з Любов’ю Єфіменко оперували фактами, згідно з якими 54 жителів села роками не можуть добитися 2 га землі для пасовищ, сінокосів, сільськогосподарських потреб, а наближені до адміністрації громади, депутатів та інші давно їх уже мають. Гаряча дискусія згодом перемістися у зал засідань Воскресенської ОТГ, на сесію місцевих депутатів. Щоб поставити крапку голова Воскресенської ОТГ Сергій Зубенко запросив з Поліг голову районної ради Сергія Калашника, юриста Людмилу Колісник, депутатів.
Перепалка та взаємні обвинувачування тривали і тут, і, здавалося, що їм вже не буде кінця, доки слово не взяв депутат Пологівської районної ради Олександр Полянський.
Оскільки більшість жителів громади, які звернулися в громаду із заявою на 2 га землі, в майбутньому планують здати її в оренду місцевій агрофірмі «Батьківщина», запропонував свій варіант: розірвати з агрофірмою договір на оренду земель запасу, розділити між тими, хто їх домагається, аби вони уклали з агрофірмою договори на орендування отриманих наділів.
Чи піде агрофірма на цей крок і чи вляжуться пристрасті в Воскресенці довкола земель запасу, час покаже.

Детальніше  матеріал читайте у наступному номері газети “Пологівські вісті”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 + eighteen =