Будьте обережні: в АТБ зникають речі (Зі скарги читачки)

0
1978

До редакції «Пологівських вістей» звернулася зі скаргою жителька міста. 

«У минулий четвер я зайшла до нашого АТБ, щоб скупитися. Поклала до камери схову пакет з речами, які мала передати іншій людині. Закриваючи дверцята, звернула увагу, що на ключах немає номерка, проте не надала цьому значення. А коли скупилася й підійшла до камери по пакет, побачила, що дверцята відкриті, а із замка …стирчить ключ … із номерком. Речей, які залишала, в камері вже не було.

Про їхнє зникнення повідомила охороннику, він спершу пішов на мене буром, що це я наплутала з камерою і не знаю, куди й що поклала. А потім зізнався, що працював в них чоловік, який вкрав кілька ключів-дублікатів від камер, одним з них відкрив мою, вкрав, що в ній лежало, і зник. Мені пообіцяли його знайти і повернути речі. Але не знайшли й не повернули. Днів через кілька з камери схову зникли речі ще у когось з покупців. Крадій, мабуть, знову промишляє.

Тож попереджаю всіх, хто скупляється в Пологівському АТБ, не залишайте речі в камерах схову, а тим більше цінні для вас, бо ви можете їх не побачити. Адміністрація лише покаже на оголошення, яке міститься поверх камер схову, що вона не несе відповідальності за збереження речей. Так що будьте обережні і не ризикуйте.

Людмила, місто Пологи.»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 − sixteen =