Минулої п’ятниці, 28 травня, в КЗДО я/с “Лісова казка”, що у селі Пологах, відбувся випускний концерт старших груп закладу. Чого тут тільки не було: і пісні, і вірші, і ігри, і танці з батьками, і багато чого цікавого.

Захід традиційно розпочали з фотосесії біля ґанку «Лісової казки». Яскраві посмішки та гарний настрій стали головними супутниками кожного з присутніх.

Далі, урочистою ходою всі поспішали до сільського БК на святковий концерт. Через карантин в залі була обмежена кількість глядачів, але це не стало на заваді святу прощання з дитячим садочком.

В концерті брали участь всі: й самі винуватці заходу, й батьки, й працівники закладу, й адміністрація садочка. Було весело. Протягом всього дійства ведучі збирали зірочки спогадів, натхнення, активності, інтелекту тощо, та утворили з них сузір’я золотої рибки, яка виконає всі бажання юних випускників.

Також привітати дітей з випуском на свято завітала староста Пологівського старостинського округу Марина Анатоліївна Рубан. Разом з директоркою садочка Маріанною Леонідівною Профатіло вони вручили перші Дипломи випускника закладу кожному винуватцю свята.

У цей день діти отримали не лише купу позитивних емоцій, а й подарунки.

Завершили захід символічно – випускники відпустили в небо зграю повітряних кульок, на знак прощання з наймолодшим етапом свого життя. Тепер попереду школа, 1 вересня, перший дзвоник, перший урок… та це все буде згодом… А зараз  – у  добрий час, дорогі випускники!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine − seven =