З 7 травня на території Запорізької області скасовується “червоний” рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. В регіоні будуть пом’якшені карантинні обмеження та встановлений “жовтий” рівень, повідомляють на сайті “Суспільне Запоріжжя“. 

Про це 6 травня за результатами позачергового засідання державної комісії повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Державна комісія вирішила скасувати: з 00 години 00 хвилин 07 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Полтавської областей. Також застосувати на території Запорізької та Полтавської областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтий” рівня епідемічної небезпеки“, — йдеться в повідомленні.

Через пів години після звершення позачергового засідання державної комісії, в Запорізькій ОДА розпочала своє засідання обласна комісія ТЕБ НС. Голова Запорізької ОДА Олександр Старух зазначив, що об’єктивні статистичні показники за останні 5 діб дозволили регіону переміститися одразу у “жовтий” сегмент.

За останню добу Запорізька область посідає сьоме місце серед адміністративних регіонів за кількістю зареєстрованих випадків. “Як свідчать показники аналізу 14-ти денної захворюваності, в регіоні ми маємо тенденцію до стабілізації ситуації. Обласний показник захворюваності протягом останніх двох тижнів знизився на 37,6%,” — повідомив заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ в Запорізькій області Олександр Мащак.

Нагадаємо, 24 лютого Україна повернулася до моделі адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони за рівнем поширення COVID-19. Так, залежно від епідемічної ситуації, встановлюватиметься “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + 15 =