Визначено юних переможців-танцюристів обласного фестивалю (ВІДЕО)

0
330

Карантин – це не канікули, не перешкода, а час, коли можна знайти новий формат, новий підхід та нові засоби для вирішення творчих завдань. Для вихованців і педагогів закладів дошкільної освіти Пологівської міської ради таким ресурсом є участь у дистанційних конкурсах.

Протягом квітня 2021 року відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради у дистанційному форматі проведено міський етап обласного фестивалю «Перлинки Запорізького краю». До хореографічного конкурсу долучилися діти віком від 4 до 6 років закладів дошкільної освіти Пологівської міської ради.

Зазначимо, що фестиваль організовано та проводиться вже шостий рік поспіль Кафедрою дошкільної освіти Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Фестиваль проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих вихованців закладів дошкільної освіти Запорізької області, посилення уваги педагогічної та батьківської громади до проблеми розвитку обдарованості дітей у дошкільному дитинстві та формування мистецької компетентності й естетичної культури у дітей, педагогів, батьків.

У змісті програми Фестивалю три номінації з хореографії: «народна», «сучасна», «сюжетна».

На розгляд членів журі, до складу якого увійшли представники відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Пологівської міської ради, керівник зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Золотий ключик» Алла Карпенко та викладач КУ «Пологівська районна дитяча школа мистецтв» Крістіна Чорна, конкурсні роботи представили у двох номінаціях (сучасна та сюжетна хореографія) чотири заклади дошкільної освіти Пологівської міської ради, а саме: КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР, КЗДО я/с №7 «Золотий ключик», КДНЗ я/с «Росинка», КЗДО я/с «Лісова казка».

Виступи вихованців ЗДО оцінювалися за такими критеріями: відповідність хореографічного номеру віку дітей, творчий задум та його втілення, композиція хореографічного номеру, емоційно-ціннісне ставлення виконавця до хореографічної композиції, відповідність музичного супроводу і хореографії.

По завершенню конкурсу журі підбило підсумки, за результатами яких визначено переможців міського етапу Фестивалю:

– у номінації «Сучасна хореографія» перше місце посіли вихованці КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР з таночком «Янголи-охоронці» (постановка музичного керівника Ковтун Мирослави Вадимівни), посилання на відеовиступ – https://youtu.be/47kSGZ_aQMg;

– у номінації «Сюжетна хореографія» перше місце посів хореографічний колектив «Бджілка» КЗДО я/с «Лісова казка» з танком «Баяністи» (постановка музичного керівника Богунової Оксани Петрівни), посилання на відеовиступ – https://youtu.be/_KAKSMEatkE/.

Роботи переможців міського етапу надіслано до КЗ «ЗОІППО» ЗОР з подальшим їх розміщенням на сайті кафедри дошкільної освіти та оцінюванням членами журі, які визначать переможців фінального етапу обласного фестивалю «Перлинки Запорізького краю».

Дякуємо педагогам та вихованцям закладів дошкільної освіти Пологівської міської ради за активну участь у фестивалі та бажаємо не зупинятися на досягнутому й підкорювати нові вершини!

За інформацією сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twelve + five =