Команда представників «Опозиційної платформи – За життя!» Пологівського району напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітала ветеранів і вшанувала пам’ять загиблих героїв покладанням квітів.

76 років тому наші дідусі і прадідусі, бабусі і прабабусі вибороли Велику Перемогу і мирне життя для своїх дітей, онуків і правнуків. Ми всі в неоплатному боргу перед ними, перед їхніми подвигами і жертвами.

Все менше залишається учасників бойових дій Другої світової війни, дітей війни. Прийде час, коли про ті страшні події будуть розповідати лише документи, фотографії і спогади, записані зі слів ветеранів. Тому дуже важливо приділити увагу тим, хто ще в життєвому строю і може розповісти правду про війну, про свій бойовий шлях і відбудову країни у повоєнний час.

У Пологівській громаді зустріли свято Перемоги учасники бойових дій Андрій Петрович Галиба, Андрій Кузьмич Деревянко, Федір Тимофійович Линник, у Воскресенській громаді – Іван Семенович Харченко. Вік ветеранів далеко за 90, здоров`я багатьох підводить, але всі вдячні за увагу. Ветеранів щиро вітали зі святом і від імені депутатів Запорізької обласної ради Володимира Люцканова і Сергія Жовніра, бажали здоров’я, сил, гарного настрою і мирного неба над головою.

З вдячністю в серцях представники «Опозиційної платформи – За життя!» низько вклоняються ветеранам. Завдяки їхньому подвигу під мирним небом виросли кілька поколінь. Обов’язок кожного – пам’ятати, якою ціною дісталася перемога, і, звичайно, шанувати наших героїв, бути вірними пам’яті переможців.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 − 16 =