У Пологах шукають свідка побиття дівчини

0
1588

 

Подія сталася вранці суботи, 8-го травня.

Дівчина 1993-го року народження рухаючись на авто, у бік парку залізничників, зробила зауваження чоловіку.

Останній стояв посередині дороги з велосипедом, чим перегородив рух на проїзній частині. У відповідь на зауваження водійки, чоловік почав грубіянити, в результаті виникла словесна перепалка. Чоловік звільнив проїзд, дівчина рушила далі.

Здавалося, на цьому конфлікт водія та пішохода вичерпано, однак останній наздогнав пологівчанку поблизу парку і коли та вийшла з авто, знову почав конфлікт й кинувся з кулаками. Зі слів дівчини, чоловік кілька разів завдав удари по голові та тулубу. Дівчина відбивалася як могла. Все це сталося на очах маленької дитини жінки.

В результаті вона отримала численні забої, а від серйозніших травм врятував перехожий чоловік. Молодик рухався у бік парку залізничників та вступився за дівчину.

Наразі справою займаються правоохоронці. Особу чоловіка встановлено, це пологівець 1963 року народження. Обидві сторони конфлікту написали заяви до поліції. Деталі та обставини з’ясовуються, потрібен свідок події.

Дівчина ще раз дякує небайдужому, шукає справедливості та  прохає відгукнутися перехожого, який допоміг їй зупинити агресивні дії нападника. Телефон для зв‘язку: 0 99 010 03 51.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eighteen + 6 =