Спортивний розвиток Пологівського району став основною темою зустрічі влади та нардепів, які завітали до Поліг.

Побували народні обранці України у стінах Пологівської юнацько-спортивної школи та відвідали стадіон «Локомотив». Обговорили вже зроблене та плани на майбутнє за цими об’єктам.

На думку гостей, у Пологівській громаді, спортивна інфраструктура впевнено розвивається, однак ще потребує реалізації багатьох проєкт. Зокрема, варто приділити увагу реконструкції роздягалень у спортивній школі, біговим доріжкам на «Локомотиві», будівництву нових відкритих майданчиків для мініфутболу та майданчиків для занять з паверліфтингу.

Проблемним для громади залишається й питання з розташуванням спортсменів під час проведення масових заходів та змагань. Влада планує створити на території готельний комплекс, якого бракує, однак питання складно вирішити швидко.

Варто братись і за масштабні проєкти, як, наприклад, будівництво басейну. Ця ідея народилася в Пологах кілька років тому, з ініціативи пологівчанки. Оскільки реалізація такого проєкту неможлива лише коштом міського бюджету, варто займатися створенням проєкту та пробувати свої сили у різних державних та європейських і інших закордонних проєктах розвитку.

Деталі зустрічі та обговорення у відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen + twenty =