У неділю, 30 травня, у Дніпрі відбувся закритий турнір з самбо, який для більшості Прайдівців став першим. Результатом зусиль спортсменів стала численна кількість призових місць.

Як зазначив керівник пологівської команди Володимир Донець: “Змагання були не тількі за медаль чи кубок, а й над самим собою! Я сам знаю як це моторошно було виходити в перший раз на змагання, і знаю яка важлива підтримка тренера в цей момент! Я знову пережив ці емоції разом зі своїми спортсменами”.
В результаті турніру самбісти отримали: 14 перших місць, 12 других та 14 третіх місць, а в загальному заліку Прайдівці посіли ІІ командне місце.
Вітаємо з першими та новими перемогами і бажаємо наснаги та натхнення до нових звершень!