Кожну другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цього дня вітають матерів і вагітних жінок – майбутніх мам. Слово “мама” для багатьох найперше та найніжніше  у житті. Саме за допомогою рідної неньки ми пізнаємо світ, отримує безмежну ласку, ніжність та любов, яких більше ніде не знайти. А яке безмежне щастя пізнають самі жінки, коли дарують світові нове життя. Бачити кожен крок, нове досягнення, знати, що твоя дитина у безпеці, радіти разом з нею,  здається мамам нічого для щастя більше і не потрібно.

Пологівські матусі одні з найкращих в усьому світі. Для багатьох наших землячок материнство, попри все, головна мета та справа  у житті.


Галина Чобіток, мама 5-х донечок. Нагороджена відзнакою “Мати-героїня”. 

Для мене бути мамою – найбільше щастя  у житті. Ми з чоловіком народили та виховали 5-х прекрасних донечок. За це я  безмежно вдячна Господу та долі. Виховувати дітей ніколи не було простим завданням, однак всі труднощі можна пережити, коли ти маєш таку велику і дружню родину. Я завжди любила піклуватися про дітей, дарувати їм своє тепло та любов. Це приносить мені величезне задоволення. Вони для мене й досі мов маленькі дівчатка: Людмилка, Світланка, Танюша, Оленка та Наталка. І хоч всі вже дорослі, у кожної свої дітки, для мене вони ті самі маленькі мої пташки, за якими й досі болить та радіє душа.


Олександра Малько, мама  2-х донечок

Материнство – це велика можливість, а для мене подвійна, на повну міру відчути життя. Навчитися сприймати дітей такими як вони є, дозволити жити своїм життям, роблячи та виправляючи свої життєві помилки. Це безмежний океан емоцій: інколи штормить, а інколи повний штиль. Але океан завжди прекрасний у будь-якому стані, просто треба навчитися відчувати. З нагоди свята вітаю всіх жінок матерів з чудовим святом. Поки поруч є діти, цінуйте кожну мить. Адже найбільша насолода бути мамою. Бережіть себе та своїх дітей. Будьте здорові!


Єлизавета Зелінська, мама 4-річної Поліни

Бути мамою – це прокидатися вранці та бачити променисті оченята, наповнені любов’ю. Цілувати усміхнені щічки й м’які долоньки, чути дзвінкий сміх, грати в “дочки-матері”, а ще знати зміст всіх мультиків і імена героїв. Бути мамою – величезне щастя, яке ніщо не зможе замінити. Всім, хто цього прагне, бажаю пізнати щастя материнства.


Вікторія Марюха, мама 4-х діток

Не знаю як для кого, але моїм сенсом життя є мої діти. Бути мамою це все! Це стан душі, це внутрішня потреба та основна професія. Вважаю, що не вистачить ніяких слів, щоб описати що таке мама та її діти. Це найсвітліше, найпрекрасніше та найсильніше, що може бути – бути мамою. Зі святом всіх матусь! Приділяйте більше часу своїм діткам”.


Юлія Нікітенко, мама донечки Мілани

Материнство – найважча, але найрадісніша праця. Бути мамою, то справжнє благословення, а відчуття, які виникають всередині тебе, коли ти стаєш мамою, не передати жодними словами. Любимо нашу донечку безмежно і хочемо, щоб вона була найщасливішою та найуспішнішою та прикладаємо до цього всі зусилля.


Цьогоріч День матері припадає на 9 травня. Не забудьте поздоровити своїх рідних неньок у цей день та не забувайте дарувати їм свою увагу й тепло кожного дня.

Катерина ПЕТРЕНКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven − 2 =