Мікрозелень, або як її називають на професійному сленгу мікрогрін – це крихітні паростки різних рослин, які ледь встигли випустити перші листочки.

Олександр Дорошенко вирощує соняшник, редис, горох, гірчицю, пшеницю – тобто все, від чого ми звикли брати лише насіння або плоди. Вважається, що такі рослини не просто пікантні, але і куди корисніші від традиційних.

  • Рослини на початку стадії росту найкорисніші, – пояснює Олександр. – На цій стадії в них сконцентровано найбільше корисних речовин, вітамінів, мінералів. Вчені провели дослідження і прийшли до висновку, що мікрозелень в десять разів корисніша від звичайної зелені, – зазначає чоловік.

 

 

Олександр за освітою менеджер з продажу. Працював у цьому напрямку, потім вирішив спробувати свої сили за кордоном. Декілька років працював у Польщі, потім повернувся в Україну і вирішив пускати коріння на батьківщині.

  • Коли повернувся з Польщі, вирішив поїхати до Києва, аби там почати облаштовувати своє життя. Тільки почав робити перші кроки, як мені довелося робити операцію на шиї. Після цього був тривалий період реабілітації, коли не дозволялося нічого важкого підіймати та перенавантажувати себе. У цей період я весь час замислювався: чим буду займатися та як себе реалізувати. Зовсім випадково мені на ютубі потрапив ролик, де чоловік розповідав про мікрогрін та показував, як його вирощує і яка з нього користь. Я переглянув ролик і пішов собі далі. Для мене це було нове й незнайоме. Потім ще кілька разів потрапляв на цей канал і вже досконаліше почав вивчати тему.  Цікавість взяла гору, я придбав перше насіння, аби спробувати що ж воно таке, – розповідає Олександр. – Для проби взяв гірчицю і редиску. Бокси самостійно придбав, для підкладки взяв кокосовий субстрат. Отриманий результат мені сподобався. Уся рідня гідно оцінила смак мікрогріну. Без мікрозелені зараз нікуди, – посміхаючись говорить чоловік. – І в бутербродики, і в салатики, і просто до гарніру ми скрізь її додаємо. Після вживання зелені відчуваєш прилив енергії. Я почав помічати, що й пам’ять значно покращилася. Мікрогрін – це скарбничка вітамінів. Коли його додаєш в страви, зникає необхідність приймати таблетовані вітаміни, адже вони містяться у зелені, – ділиться чоловік.

У січні Олександр вже серйозно вирішив почати вирощувати мікрогрін, не тільки для потреб власної родини, а й для  інших. Чоловік створив сторінку в Інстаграм, де почав розповідати, що це таке мікрогрін та яка від нього користь. Саша показує усі етапи росту своїм підписникам, від моменту посіву насіння до вже готових ростків.

  • Я знайшов якісне насіння, придбав усе необхідне. Адже це не так просто. Необхідне спеціальне освітлення, правильна температура повітря та вологість. Мій ранок починається біля зелені. Я пораюся біля неї, висіваю нові культури, слідкую за ростом. Потім розвожу замовлення та ввечері знову йду поратися біля зелені, – говорить Олександр.

 

Залишити мікрогрін і кудись поїхати Сашко не може, адже постійно потрібно слідкувати за освітленням та вологістю. Але ця справа надихає його та в ній чоловік вбачає неабиякий потенціал.

Тема здорового та правильного харчування зараз набирає обертів. Пологівці також почали більше цікавитися якісними та здоровими продуктами. Люди розсмакували мікрогрін і замовляють його не тільки, як прикрасу для стави, а й для  власного здоров’я. Зелену пшеницю раніше купували тільки для котиків, а зараз її вживають і самі, адже вона надзвичайно корисна для організму. Ще один напрямок здорового харчування, який пологівець зараз вивчає – вітграсс – сік з паростків пшениці.

  • У тій же Австралії п’ять років тому на першому місці був апельсиновий фреш, населення випивало по 20 літрів на рік, але зараз на це місце вийшов якраз пшеничний сік – вітграсс. Люди розуміють, що це хороший природній енергетик, – пояснює чоловік, – тому роботи у цьому напрямку непочатий край. Є куди рости та розвиватися, – посміхаючись, каже Олександр.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × three =