У Пологівській міській раді  затвердили  список фізичних осіб – підприємців, яким надається одноразова матеріальна допомога. У список потрапили підприємці робота яких тимчасово була зупинена внаслідок запровадження  у 2021 році обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У Пологах список склали 63 людини, які звернулися та написали заяви на виплату допомоги від місцевої ради. Під дію програми підпадають підприємці, котрим за законом, передбачена державна допомога у розмірі 8000 грн., та чий вид економічної діяльності визначений у “карантинній” постанові Кабінету Міністрів.

Сума виплат з місцевого бюджету для підприємців  затвердили на рівні  1200 грн. Це дорівнює  розміру єдиного податку, який підприємці 2-ї групи сплачують до місцевої скарбниці. Кошти надійдуть ФОПам на особові карткові рахунки.

У міській раді під “карантинні” виплати  розрахували витратити 100 тис. грн. За попередніми розрахунками, коштів має вистачити. Список з 63 підприємців поки не остаточний, заяви, що надходитимуть надалі також будуть розглянуті та погоджені, якщо все відповідає вимогам, за якими надається допомога з міського бюджету.

Програма підтримки бізнесу, яку затвердили у Пологівській  міській раді – ініціатива депутатів та виконавчого комітету громади. Програми допомоги ФОПам з місцевих бюджетів затвердили не у всіх громадах області та країни.     Підприємці, які звернуться за допомогою, однак не підпадуть під вимоги порталу “Дія”, можуть розраховути на підтримку  з міського бюджету у вигляді надання матеріальної допомоги. Однак в такому разі, необхідно звернутися у ЦНАП та надати довідку про доходи. Заяву розглянуть та повідомлять про результат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × three =