Майбутнє країни залежить від розумної, творчої, прогресивної, активної, талановитої молоді, а тому сприяти її розвитку – стратегічне завдання влади і суспільства. З метою підтримки обдарованих дітей у Пологівській громаді з самого її заснування діє програма «Обдарована молодь», яка щороку виноситься на розгляд депутатів Пологівської міської ради.

У 2021 році завдяки тому, що депутатський корпус Пологівської міської ради нинішнього скликання своїм рішенням від 24 грудня 2020 року №102 затвердив програму «Обдарована молодь» на 2021 рік, її дією вперше охоплено учнів закладів освіти усіх територій Пологівської МТГ, в т.ч. тих, які приєдналися з 1 січня нинішнього року (КУ «Пологівський ЗЗСО №5», КУ «Вербівська ЗОШ I-III ст.», КУ «Григорівська ЗОШ I-III ст.», КУ «Костянтинівська гімназія», КУ «Тарасівська гімназія», КУ «Шевченківська гімназія»), а також вихованців двох закладів позашкільної освіти – КУ «КПНЗ БДЮТ» ПМР та КУ «Пологівська ДЮСШ» ПМР.

Таким чином, об’єктами програми цьогоріч стали учні та вихованці 18 закладів освіти громади. Зазначимо, що за умовами, отримати грошову винагороду можуть учні 9-11 класів. Сама ж програма складається з двох етапів.

I етап передбачає відзначення юнаків та дівчат, які стали переможцями та призерами (I, II, III місця) конкурсів, фестивалів, змагань будь-якого з трьох напрямків: інтелектуального, мистецького, спортивного. Якщо такі місця підкорені на національному рівні – грошова винагорода у розмірі 1100 гривень, якщо ж на обласному етапі – 1000 гривень. Педагогічні ради закладів загальної та позашкільної освіти Пологівської міської ради подали відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради пропозиції про нагородження наступних учнів закладів освіти, які мають відповідні досягнення.

Щодо відзначення грошовими винагородами у розмірі по 1100 грн. чотирьох здобувачів освіти закладів освіти Пологівської міської ради:

1. Клопотання від КУ «Пологівський колегіум №1» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою у розмірі 1100 грн. ученицю 11 класу закладу Ященко Анастасію Юріївну, яка посіла 2 місце в національному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» та 3 місце в національному етапі літературно-мистецього конкурсу «Березневі містерії -2021» (номінація «Проза»).

2. Клопотання від КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою у розмірі 1100 грн. ученицю 11 класу закладу Мащенко Дарину Анатоліївну, яка посіла 3 місце у національному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» та 3 місце в обласному етапі конкурсу «Моральний вчинок».

3. Клопотання від КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою у розмірі 1100 грн. учня 11-А класу закладу Штандюка Владислава Олександровича, який посів 3 місце в національному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи – 2020».

4. Клопотання від КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою у розмірі 1100 грн. ученицю 10-А класу закладу Харченко Алісу Андріївну, яка посіла 2 місце в національному етапі XVII Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, секція «Загальна зоологія», з роботою «Дослідження раціонального використання штучних екосистем ставкового господарства».

Щодо відзначення грошовими винагородами у розмірі по 1000 грн. п’ятнадцятьох здобувачів освіти закладів освіти Пологівської міської ради:

1. Клопотання від КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 9-А класу закладу Білу Вікторію Олексіївну, яка посіла 2 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченої Шевченківським дням, номінація «Література».

2. Клопотання від КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 10-А класу закладу Дудку Анастасію Сергіївну, яка посіла 1 місце в обласному заочному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна».

3. Клопотання від КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. учня 11-А класу закладу Звольського Едуарда Олександровича, який посів 3 місце в обласному онлайн конкурсі з фізичної культури.

4. Клопотання від КУ «Пологівська гімназія «Основа» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 10-А класу закладу Шкабарню Ірину Віталіївну, яка посіла 3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН-2021.

5. Клопотання від КУ «Пологівська гімназія «Основа» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 11-А класу закладу Брязун Анастасію Олександрівну, яка посіла 1 місце на обласному етапі фестивалю «Моральний вчинок».

6. Клопотання від КУ «Пологівська гімназія «Основа» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 9-А класу закладу Тоцьку Софію Сергіївну, яка посіла 2 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

7. Клопотання від КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 11-А класу закладу Амбросієнко Анастасію Олександрівну, яка посіла 1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край», номінація «Ліплення з солоного тіста», та 1 місце в номінації «Модульне орігамі та в’язання гачком».

8. Клопотання від КУ «Басанська ЗОШ I-III» щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 11 класу закладу Халаім Вікторію Миколаївну, яка посіла 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» та 3 місце в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю».

9. Клопотання від КУ «Басанська ЗОШ I-III» щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. учня 11 класу закладу Калашніка Антона Сергійовича, який посів 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» та 3 місце в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю».

10. Клопотання від КУ «Григорівська ЗОШ I-III ступенів» щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 11 класу закладу Зизу Тетяну Віталіївну, яка посіла 2 місце в обласному екологічному Форумі «Заповідні краєвиди Запорізького краю».

11. Клопотання від КУ «Шевченківська гімназія» щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. ученицю 9 класу закладу Вітченко Вікторію Романівну, яка посіла 2 місце в обласному фестивалі «Моральний вчинок».

12. Клопотання від КУ «КПНЗ БДЮТ» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. вихованку творчої студії «Дивосвіт» закладу позашкільної освіти Тоцьку Анастасію Олегівну, яка посіла 1 місце в обласному конкурсі виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» та 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

13. Клопотання від КУ «Пологівська ДЮСШ» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. вихованку закладу Глазкову Дар’ю Максимівну (9 клас), яка посіла 1 місце у Міжнародному турнірі «Кубок Азову 2020» з окремих вправ пауерліфтингу.

14. Клопотання від КУ «Пологівська ДЮСШ» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. вихованця закладу Бондаренка Олександра Денисовича (10 клас), який посів 1 місце у Міжнародному турнірі «Кубок Азову 2020» з окремих вправ пауерліфтингу.

15. Клопотання від КУ «Пологівська ДЮСШ» ПМР щодо нагородження грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. вихованця закладу Павловського Марк-Леона Геннадійовича (9 клас), який посів 3 місце в чемпіонаті області з легкої атлетики.

Відповідно до вимог програми «Обдарована молодь» на 2021 рік та з метою забезпечення об’єктивності, демократичності та прозорості нагородного процесу, відділом освіти, молоді та спорту утворено постійно діючу комісію з питань нагородження здобувачів освіти (наказ ВОМС від 27.03.2021р. №52. «Про створення постійно діючої комісії з питань нагородження здобувачів освіти»). Очолив її начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради Сергій БАНДУРКА, до складу увійшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій КОЛІСНИК, керівники та заступники керівників закладів освіти громади, а також працівники відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради.

На засіданні постійно діючої комісії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради з питань нагородження здобувачів освіти 18 травня 2021 року було підтримано клопотання закладів освіти (протокол №1 від 18.05.2021р.).

II етап програми «Обдарована молодь» на 2021 рік передбачає відзначення учнів закладів загальної середньої освіти, які мають високі або достатні досягнення в навчанні, є активними і щодо участі в різних конкурсах (без вимог до зайнятих місць), і щодо суспільного життя. Розмір грошової винагороди для таких розумників та розумниць становить 850 та 650 гривень відповідно.

Програмою визначено певну кількість вищезазначених нагород для кожного закладу освіти Пологівської міської ради в залежності від загальної кількості учнів. У травні цього року заклади загальної середньої освіти подали клопотання щодо нагородження наступних здобувачів освіти грошовими винагородами у розмірі 850 гривень.

КУ «Пологівський колегіум №1» ПМР
1. Садикова Юлія Шакіровна, учениця 11 класу;
2. Петренко Олексій Дмитрович, учень 11 класу;
3. Марініна Яна Ігорівна, учениця 11 класу;
4. Потоцька Олександра Анатоліївна, учениця 11 класу;
5. Ліненко Єлизавета Олександрівна, учениця 9 класу;
6. Твердохліб Андрій Павлович, учень 11 класу.

КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР
1. Бараненко Ірина Сергіївна, учениця 11-Б класу;
2. Билим Максим Вадимович, ученик 11-А класу;
3. Білич Станіслав Олександрович, учень 9-Б класу;
4. Безуглова Дар’я Олегівна, учениця 10-А класу;
5. Данько Анна Сергіївна, учениця 10-А класу;
6. Кошель Ангеліна Олександрівна, учениця 11-А класу;
7. Яковенко Анастасія Миколаївна, учениця 11-А класу.
8. Черкасов Андрій Дмитрович, учень 11-А класу.

КУ «Пологівська гімназія «Основа» ПМР
1. Нікішина Софія Андріївна, учениця 11-Б класу;
2. Носенко Тетяна Володимирівна, учениця 10-А класу;
3. Вєтров Ярослав Юрійович, учень 11-Б класу;
4. Онищенко Ярослав Олександрович, учень 11-Б класу;
5. Єфіменко Анна Дмитрівна учениця 11-Б класу;
6. Черв’яков Олег Олегович, учень 11-А класу;
7. Осадчий Всеволод Олексійович, учень 11-А класу;
8. Костенко Анастасія Юріївна, учениця 11-А класу.

КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» ПМР
1. Логвиненко Вікторія Петрівна – учениця 9-А класу;
2. Брігідіна Валерія Сергіївна, учениця 10-Б класу;
3. Галич Сергій Вікторович, учень 11-А класу;
4. Кошововий Данило Андрійович, учень 11-А класу;
5. Копил Дар’я Валентинівна , учень 11-Б класу;
6. Ротко Анастасія Олександрівна, учениця 10-Б класу;
7. Ракович Данило Віталійович, учень 11-А класу.

КУ «Пологівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №5»
1. Гузь Андрій Олегович, учень 11 класу;
2. Собко Богдан Сергійович, учень 11 класу;
3. Кірілова Вікторія Валеріївна, учениця 11 класу.

КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІ ступенів № 6»
1. Клименко Дмитро Геннадійович, учень 9 класу.

КУ «Басаньська ЗОШ I-III ступенів» ПМР
1. Бордюг Анатсасія Сергіївна, учениця 11 класу;
2. Іордан Вікторія Романівна, учениця 10 класу.

КУ «Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
1. Мащенко Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу.

КУ «Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ПМР
1. Сидорська Карина Олексіївна, учениця 10 класу.

КУ «Семенівський ЗДЗСО І-ІІІ ст.» ПМР
1. Фесенко Юлія Андріївна, учениця 10 класу;
2. Сидорашко Максим Олександрович, учень 9 класу.

КУ «Тарасівська гімназія»
1. Діхтяр Володимир Сергійович, учень 9 класу.

Щодо нагородження здобувачів освіти грошовими винагородами у розмірі 650 гривень надійшли наступні клопотання від закладів освіти громади.

КУ «Пологівський колегіум №1» ПМР
1. Семекліт Софія Анатоліївна, учениця 10 класу;
2. Кіяшко Софія Андріївна, учениця 9 класу;
3. Душенко Микола Костянтинович, учень 11 класу;
4. Сещенко Анастасія Едуардівна, учениця 11 класу;
5. Гогунська Аріна Володимирівна, учениця 9 класу.

КУ «ПСРШ І-ІІІ ступенів №2» ПМР
1. Братчиков Ілля Олександрович, учень 11 класу;
2. Гончар Єлизавета Євгенівна, учениця 10-А класу;
3. Новікова Дар’я Владиславівна, учениця 10-А класу;
4. Ротар Марія Анатоліївна, учениця 10-А класу;
5. Слісаренко Ярослава Олександрівна, учениця 9-А класу.

КУ «Пологівська гімназія «Основа» ПМР
1. Гончар Марія Андріївна, учениця 10-А класу;
2. Корнієнко Владислава Максимівна, учениця 10-А класу;
3. Маслюк Валерія Євгенівна, учениця 10-А класу;
4. Орловський Артем Вікторович, учень 9-Б класу;
5. Шеставіна Надія Сергіївна, учениця 9 класу.

КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» ПМР
1. Бородавка Андрій Андрійович, учень 11-Б класу;
2. Горулько Вікторія Сергіївна, учениця 10-Б класу;
3. Лисачков Максим В’ячеславович, учень 9-А класу;
4. Мартищенко Катерина Ігорівна, учениця 10-Б класу;
5. Самаренко Марія Сергіївна, учениця 10-А класу.

КУ «Пологівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №5»
1. Лемішко Яна Олександрівна, учениця 10 класу;
2. Нестерець Карина Віталіївна, учениця 10 класу;
3. Нестерець Крістіна Віталіївна, учениця 10 класу;
4. Отрішко Дарія Сергіївна, учениця 10 класу.

КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІ ступенів № 6»
1. Киян Даніл Олександрович, учень 9 класу;
2. Сацький Дмитро Євгенійович, учень 9 класу.

КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ПМР
1. Силенко Євгеній Валентнович, учень 10 класу;
2. Мальцев Сергій Сергійович, учень 11 класу.

КУ «Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ПМР
1. Саустьянова Світлана Василівна, учениця 9 класу.

КУ «Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ПМР
1. Сіроко Анастасія Євгенівна, учениця 10 класу;
2. Ткаченко Тетяна Михайлівна, учениця 9 класу.

КУ «Костянтинівська гімназія»
1. Кірілов Данил Олександрович, учень 9 класу;
2. Полтавець Крістіна Сергіївна, учениця 9 класу.

КУ «Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
1. Головань Анна Михайлівна, учениця 9 класу;
2. Пругло Анастасія Василівна, учениця 9 класу.

КУ «Семенівський ЗДЗСО І-ІІІ ст.» ПМР
3. Кошель Олег Васильович, учень 10 класу;
4. Рябко Влада Сергіївна, учениця 9 класу.

КУ «Тарасівська гімназія»
1. Дячко Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу.

Розглянувши протокол постійно діючої комісії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради з питань нагородження здобувачів освіти від 18 травня 2021 року, а також клопотання закладів загальної середньої освіти, виконавчий комітет Пологівської міської ради на своєму засіданні 20 травня 2021 року прийняв рішення про нагородження грошовими винагородами здобувачів освіти, зазначених в протоколі та клопотаннях (рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 20 травня 2021 року № 159 «Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області для нагородження грошовими винагородами згідно Програми «Обдарована молодь» на 2021 рік, затвердженої рішенням Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області від 24 грудня 2020 р. № 102).

Отож, приємні подарунки на свої банківські картки найближчими днями отримають 97 талановитих, творчих, працьовитих юнаків та дівчат Пологівської громади, зокрема, 4 учні – по 1100 грн., 15 учнів – по 1000 грн., 40 здобувачів освіти – по 850 грн. та 38 – по 650 грн.

Щиро бажаємо молоді й надалі підкорювати вершини й розвивати свої здібності, обдарованості, таланти, докладаючи задля цього максимум зусиль.

Звичайно, виховання інтелектуального, творчого та спортивного потенціалу громади й країни неможливе без професіоналізму педагогів та свідомого й самовідданого ставлення батьків до своїх обов’язків щодо виховання дітей. За кожним досягненням дитини стоїть мамина любов, татова порада, високий фах і турбота вчителя. Відповідно до програми «Обдарована молодь» та рішення виконавчого комітету батькам та особам, які їх замінюють, нагороджених дітей винесено подяки від Пологівського міського голови Юрія КОНОВАЛЕНКА.

Усім учасникам освітнього процесу бажаємо сил і наснаги на продуктивне майбуття!

З сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen + seventeen =