Шановні мешканці Пологівської громади і всього великого Пологівського району! Ми щиро вітаємо вас з найгарнішим і найсвітлішим святом – Днем вишиванки.

Його відзначають у третій четвер травня українці по всьому світу. Цьогорік свято припадає на 20 травня. Це свято єднання, сили, свободи і шанування українських традицій.

Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками.

Вишиванка, як і українська мова, ідентифікує нас як націю. Вшануймо українські традиції разом, долучившись до акції «Вишиванка єднає».

Запрошуємо кожного земляка до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання, зробити гарні світлини з родиною, друзями, колегами і поділитися ними в соціальних мережах. Це просто, це надзвичайно гарно. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Тож нехай Пологівщина розквітне вишиванками і посмішками!

З повагою, дружна команда
РО ПП «Наш край».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen + 18 =