Сьогодні до редакції “Пологівських вістей” надійшов лист від пологівчанки, яка їдучи місцевою маршруткою до центру підслухала нову порцію нечуваних пліток від пологівських бабусь. Не подумайте, слухала не спеціально, просто поважні пані говорили голосно…

Тож ось що жінка пише:

“Їхала я вчора вранці місцевим маршрутом №5 до центру Поліг з району ПЛМГ. На зупинці зайшла в автобус, сіла на вільне місце і, як завжди, спостерігала за життям пологівців через вікно автобусу.
Позаду мене сиділи чотири бабусі, й активно обговорювали останні новини країни. Говорили голосно, тому стала їхнім мимовільним слухачем.
Те що вони розповідали одна одній – просто якийсь жах. Де вони такі новини чули? Хто їм розповідає такі речі? Не відомо. Та факт один – це нереальна маячня, яка дурить голови не лише їм, а й іншим бабусям і дідусям.
Наприклад, одна в іншої запитала, чи не планує вона вакцинуватись від COVIDу, на що отримала у відповідь: “Та нізащо! Ти хіба не чула? В Пологах вже 12 (!) чоловік вакцинували, 6 з яких – померли від цієї отрути. Я ще не зовсім з глузду з’їхала, оту неперевірену заразу колоти. Вона ж не досліджена!”.
Відповідь її співрозмовниці не менш здивувала: “Та да. Я теж не піду. Не дарма люди навіть за гроші не хочуть вакцинуватись. Бо ж говорять, що наш уряд платить людям, аби вони погоджувались на укол. Знайшли дурних!”.  
Далі зайшла розмова на улюблену тему – молодь. За їх словами наші пологівські молодики та дівчата завжди під дією наркотичних засобів чи обкурені. Ходять з оголеними ногами взимку, завжди в телефоні, не вчаться, танцюють перед гаджетами посеред двору, ніколи не поступляться місцем в автобусі. Не те що вони раніше…
І це ще не весь перелік того, що я прослухала за 5-7 хвилин в дорозі. Та плітки про вакцинування, про які я написала, вразили найбільше.
На жаль, таких “пліткарок” у нас чимало. Через них вразливі слухачі й самі сумніваються: чи йти на ту вакцинацію, чи ні.

А ви що, вакцинувались? Бачте! Баба Галя сказала, що це небезпечно для життя! (жартома подумала я)”.

Олена, м. Пологи.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × four =