Місто Більмак (кол. Куйбишеве) перейменують. Варто відзначити, що, коли у Верховні Раді прийняли проєкт постанови про перейменування низки населених пунктів в області, місцеві жителі Куйбишева виступали проти перейменування міста в Більмак.

Тамтешні жителі відстоювали назву Таврійське, однак Верховна Рада назвала Таврійським село в Оріхівському районі.

Тоді рішення про перейменування прийняли на рівні області. Жителі Куйбишева навіть писали петиції і звернення, щоб місто не перейменовували в Більмак.

Тепер же Більмак перейменують в Кам’янку. Таке рішення ініціював нардеп від партії “Слуга народу” Павло Мельник. Як стало відомо, дане рішення підтримала 19 травня комісія Верховної Ради. “За” проголосувало 24 депутата і тільки 2 утрималися. Тепер залишилося, щоб рішення підтримали і на сесії Верховної Ради.

Ось як Павло Мельник коментує ситуацію: “Рішення профільного комітету сьогодні було ключовим. Перейменування Більмака в Кам’янку підтримали 24 з 26 членів Комітету. Думаю, що проект рішення буде внесений на розгляд парламенту вже наступного пленарного тижня. Впевнений, що колеги підтримають жителів. Я планую звернутися з трибуни Верховної Ради до представників всіх фракцій і депутатських груп “.

До речі, 16 травня в Більмаку повинен був пройти суд, на якому розглядалося б питання перейменування Більмака в Кам’янку, пише “Депо”.

Місцеві жителі прийшли відстоювати назву Кам’янка. Ці вимоги вже підтримали на рівні селищної та обласної рад, однак втрутилися якісь активісти. Вони звернулися до суду з позовом, в якому вимагають скасувати рішення селищної ради, яким скасовано перейменування Куйбишеве в Більмак, що відкриває шлях для отримання райцентром нової назви.

Активісти вважають, що повторне перейменування селища не є правомірним і наполягають на тому, що бізнес Більмака і Більмацького району вже перереєструвався за новими адресами. І нібито через повторне перейменування бізнес може зазнати збитків.

При цьому до слухання справа по суті так і не дійшла. Так, напередодні засідання активісти подали клопотання про відвід судді, якого підозрюють в упередженості. Його батько, зокрема, входив до складу ініціативної групи, яка наполягала на перейменування Більмака в Кам’янку. І суддя прийняв свій відвід. Тепер же повинен бути призначений новий суддя. Але ось коли відбудеться наступне судове засідання, поки невідомо.

ИзображениеИзображение

Джерело: zabor.zp.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × four =