Зараз карантин по всій Україні встановлений до 30 червня. Про продовження заявив прем’єр Денис Шмигаль в інтерв’ю “РБК-Україна“.

Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня Незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом’якшення”, – заявив прем’єр-міністр.

Він зазначив, що адаптивна модель карантину дає можливості: якщо показники захворюваності на коронавірус починають зростати, то обмеження вводяться автоматично, якщо ж ні – то країна живе в “зеленій” зоні”. Коли уряд побачить, що епідемію вдалося побороти, то карантин буде скасовано.

“Тому будуть або не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації й від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі в світі, будуть або не будуть з’являтися нові штами. Це основні показники, я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає”, – уточнив прем’єр.

Кабмін, за словами Шмигаля, не планує вводити загальнодержавний локдаун, у разі необхідності будуть закриватися окремі області, як це було відбувалося минулої хвилі захворюваності.

Джерело: УНІАН. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 − 2 =