Запоріжжяелектропостач заплатить штраф за платіжки з “рекомендованою сумою”: подробиці

0
354

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, оштрафувала ТОВ “Запоріжжяелектропостач” на 85 000 грн за розсилку платіжок з рекомендованими сумами платежу. Таке рішення прийняли на засіданні 21 квітня.

За результатами перевірки НКРЄКУ встановила, що постачальник порушив вимоги нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії і ліцензійні умови з постачання електричної енергії споживачу.

В регулятор надійшло електронне звернення і звернення від споживача, надіслане листом урядового контактного центру, щодо виставлення в рахунку побутовому споживачеві графи із зазначенням “Рекомендований платіж”.

При цьому, відповідно до закону, до укладення договору про постачання енергії споживачу постачальник повинен надати споживачеві інформацію про істотні умови договору і в наявному виборі порядку, а також форм виставлення рахунку та здійснення розрахунків.

“Договір не може містити положення, які накладають додаткові фінансові зобов’язання на споживача, який здійснює вказане право”, – підсумували в регуляторі.

https://biz.liga.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 − 8 =