Про це стало відомо під час засідання оперативного штабу з протидії COVID-19, яке відбулось під керівництвом директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексія Кулинича, повідомляють на сайті Запорізької ОДА.

До заходу в онлайн режимі приєдналися голови райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, керівники відділів охорони здоров’я на територіях і головні лікарі медичних закладів, які задіяні у наданні допомоги хворим на COVID-19.

Заступник генерального директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Мащак повідомив, що ситуація із поширенням COVID в області має позитивні тенденції. Насамперед, Запорізька область втратила лідерство за кількістю виявлених нових випадків захворювання. Якщо минулого тижня у регіоні фіксувалося понад тисячі нових випадків захворювання за добу, то наразі маємо трохи більше 500. Стан епідситуації стабілізується, тому Запорізька область має всі шанси вийти з «червоної» зони епіднебезпеки вже наступного тижня.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олексій Кулинич звернувся до керівників медичних закладів з проханням своєчасно надавати оперативну та коректну інформацію щодо кількості захворілих та медичного оснащення лікарень, оскільки ці статистичні показники в найближчі дні можуть вплинути на виведення нашої області з «червоної» зони епіднебезпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + nineteen =