З 1 квітня в Україні перерахують пенсії: кому з пологівців чекати на добавку

0
1674

В Україні з 1 квітня проведуть перерахунок пенсій, але не всім.

Пенсійний фонд України  з 1 квітня проведе перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам,  які станом на 1 березня цього року, коли проводиться перерахунок, отримали право на проведення перерахунку

Про це повідомляє Depo.ua.

Пенсії перерахують приблизно для 2 млн чоловік.

Як передбачається ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, перерахунок проведуть тим працюючим пенсіонерам, кому пенсія була призначена або перерахована два роки тому, тобто до 1 квітня 2019 року.

У той же час, на цей термін не впливають перерви в роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої розрахована пенсія. Збільшення пенсії визначається індивідуально для кожного.

За даними Держстату, в даний час в Україні 2,7 млн ​​працюючих пенсіонерів. Однак близько 700 тисяч із них вийшли на пенсію в останні два роки.

Приблизний розмір надбавки може скласти до 2% від розміру пенсії. Так, при 6000 гривнях, це 120 гривень. Однак, якщо зарплата стала менше, пенсіонер має право використовувати для розрахунків середній заробіток за попередній період.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 + 14 =