Єдина страва, без якої не можна уявити святковий стіл на Великдень – це паска. Рецептів цього святкового хліба безліч, а напередодні свята його можна знайти чи не в будь-якому продуктовому магазині.

У Пологах вартість паски стартує від 7 грн 50 коп. за   65-грамовий виріб. 200-грамова паска коштує 22 грн, а за 320-грамову просять 30 грн. Це звичайний святковий хліб прикрашений білковою глазур’ю та кондитерською посипкою. Вартість такої паски збільшується залежно від розміру самого святкового кексу.

Для поціновувачів ексклюзивного пасхального хліба з додатковими наповнювачами та прикрасами на полицях магазинів також є різні варіанти. Якщо ви полюбляєте сухофрукти та сушені горіхи, то за таку паску ви віддасте від 40 грн (150 грамів) до 270 грн (800 грамів). Вони прикрашені переважно фініками, волоськими горіхами, мигдалем, родзинками, чорносливами та курагою. За бажанням, ви зможете знайти в магазинах паски прикрашені топленим шоколадом та цукерками.  Вартість святкового хліба залежить від ваги, складу та декорування самого кондитерського виробу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + 20 =