Спеціальний резервуар для кисню прибув до Пологівської БЛІЛ. Бак поки не встановлено для використання, це стане можливим після оформлення всіх необхідних документів для введення його в експлуатацію. 

Як розповів, головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко, це кисневий газифікатор, об’ємом 3 м.куб. Саме цей резервуар в майбутньому розв’яже проблему щоденного постачання кисню  у лікарню й надасть можливість закуповувати кисень у більшій кількості, витрачаючи при цьому менше коштів. 

Система роботи резервуару приблизно така: він наповнюється рідким киснем, завдяки фізичним процесам, що відбуваються у ньому під дією атмосферного повітря,  кисень випаровується і стає газоподібним. Після цього вже безпосередньо кисень подається до місць розподілу та його використання.

  • На сьогодні вже зрозуміло, що  лікувати в стаціонарі пацієнтів з ковід-19 без кисню практично неможливо. В такому режимі, як зараз ми працюємо, це надзвичайно важко. Сьогодні ми використовуємо для централізованої подачі кисню балони. В середньому, щонайменше йде один балон на годину. Відповідно, це десь 20-24 балони на добу. Щоденно кисень замовляємо, необхідно здійснювати підключення, контролювати роботу системи. Всі ці дії, це  велике навантаження на персонал, це  досить складно і доволі небезпечно. Вже певний час обговорювався варіант заміни балонного газоподібного  кисню на рідкий. Це дасть можливість більші обсяги кисню доставляти до лікарні. Його використання стане менш небезпечним і це дасть змогу персоналу працювати без застережень, що  через якісь умови кисень не довезуть, або будуть затримки у цьому процесі, чи його не вистачить. Зараз роботи зі встановлення на етапі проєктування. Процес оформлення документів досить не простий та не швидкий. Надіємося, що якнайшвидше зможемо ввести в експлуатацію цей резервуар, – розповів Роман Кравченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 + two =