Ще одне досягнення в скарбничку успіхів: талант пологівця визнали на міжнародному рівні (ВІДЕО)

0
1084

Влад Пелих – зірка Пологівщини. Хлопець постійний учасник усіх великих концертів, що відбуваються у громаді. Це його хобі, його віддушина, яке приносить задоволення і настрій іншим. Влад неодноразово перемагав у престижних конкурсах талантів. А нещодавно він виборов ще й Гран-прі на міжнародному онлайн фестивалі талантів “Stars World 2021”.

Влад розповідає, що підготовка до конкурсу була складною і тривалою.
– Ми з викладачами припрацьовували все: слова, емоції, правильне виконання пісні. Мій класний керівник Олена Антонівна Коляда та педагог з вокалу Оксана Анатолівна Лашко постійно підтримували та разом зі мною відточували все до найменших дрібниць. Я їм за це безмежно вдячний! – розповідає Влад. – Коли ми вже записали пісню та надіслали на фестиваль, то хвилювання наростало з кожним днем. Я щодня заходив на сайт фестивалю, очікував результати. І коли я в першому турі виборов перше місце, моїй радості не було меж. А ось коли вже у фіналі повідомили, що у мене Гран – прі, то емоції були невимовні, – ділиться Влад.

Це ще одна перемога в житті юного співака. З кожним роком він ставить все вищу планку для себе та отримує бажане. Можливо, через декілька років його голос лунатиме з найбільших концертних майданчиків… і не тільки України!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 + 9 =