Працівниками пологівського відділу освіти, молоді та спорту перевірено готовність єдиного в нашій громаді пункту пробного ЗНО – КУ «Пологівська СРШ I – III ступенів № 2» ПМР до тестування, яке відбудеться у суботу, 10 квітня.

У закладі освіти створено належні умови, необхідні для проведення пробного ЗНО, з дотриманням усіх вимог освітнього та санітарного законодавства.

Для 196 учасників тестування підготовлено 16 аудиторій, необхідних для проведення ПЗНО, з них:

  • 5 аудиторій – для тестування з української мови та літератури (68 учасників), 1 аудиторія – для української мови (15 учасників),
  • 4 аудиторії – для математики профільного рівня (для вступу) (52 учасники) , 1 аудиторія – для математики рівня стандарт (8 учасників),
  • 2 аудиторії – для історії України (17 учасників),
  • 3 аудиторії – для англійської мови.

Аудиторії для пробного тестування з англійської мови укомплектовані аудіотехнікою, перевіреною щодо якості звучання. Підготовлені також чотири резервні аудиторії. Приміщення та всі кабінети забезпечені санітайзерами та іншими засобами захисту.

Відповідальний за пункт тестування пробного ЗНО-2021 – директор КУ «Пологівська СРШ I – III ступенів № 2» ПМР Богдан Волощук, помічник відповідального за пункт тестування – заступник директора з навчальної роботи Олена Моісеєва, персонал пункту тестування – 39 педагогів закладу. Усі вони пройшли навчання та інструктажі, мають відповідні сертифікати. Зошити з завданнями зберігаються в опечатаному сейфі та будуть відкриті та розпаковані комісійно завтра, відповідно до процедури.

Бажаємо вдалого тренування нашим випускникам!

За інформацією сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + 10 =