Зміни до кількох районних програм ухвалили депутати Пологівської районної ради під час голосування на останній, шостій, сесії райради. Зокрема, поправки зачепили Програму розвитку цивільного захисту в Пологівському районі.

На розгляд обранців винесли питання про необхідність поповнити запаси районного матеріального резерву: паливно-мастильні матеріали – 60 тис. грн, запчастини для аварійно-рятувальної техніки – 56 тис. грн, комплект для забезпечення особового складу під час гасіння довготривалих пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. До такого комплекту входять 2 намети (4 та 10 м), 5 спальних мішків, автономний обігрівач, 5 кариматів та туристична палатка. Загалом обсяги фінансування програми на 2021 рік запропонували збільшити на 156 тис. грн.

Кошторис програми викликав додаткові питання у депутатів районної ради. Цікавила обранців доцільність закупівлі інвентаря та цінова політика вище перерахованого.

«За» проголосували не одразу. Депутати Пологівської районної ради з Більмацького та Токмацького районів виступили з кількома уточненнями. Попросили надати відповіді на питання: чи будуть закуплені комплекти використовуватися на території всього об’єднаного району, чи лише в межах Пологівського та чи не завищені ціни на необхідні товари? Питання пропонували доопрацювати та винести на обговорення і голосування на наступній сесії. Однак, щоб не відкладати розгляд, для уточнень на сесію запросили провідного фахівця Пологівського районного сектора Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Андрія Григоренка.

Останній надав відповіді на питання депутатів та обґрунтував необхідність закупівлі запасів матеріального резерву. З його слів, минулорічні пожежі на території району та залучення пологівських рятувальників до гасіння масових пожеж на Луганщині підкреслили відсутність спеціальних наметів, де на кілька днів можуть розміститися рятувальники, необхідні намети й для виконання кількаденних операцій водолазами на водних об’єктах тощо. В майбутньому таке обладнання, дійсно, зможе використовуватися, за необхідності, на території всього району. Наразі всі підрозділи ДСНС працюють у звичному режимі та обслуговують закріплені території. Зміни до Програми ухвалили та проголосували за виділення коштів у 2021 році.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen + sixteen =