Учора, 21 квітня, до Поліг з робочим візитом завітав заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Брутман. Зустрілися з ним міський голова Юрій Коноваленко, голова райдержадміністрації Артур Крупський, головний лікар КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР Анна Дуб і головний лікар КНП «Пологівська БЛІЛ» Роман Кравченко.

Едуард Брутман відвідав об’єкти незавершеного будівництва Інженерненської та Пологівської сільських амбулаторій.

Обговорено завершення будівництва двох сільських амбулаторій та їх запуск 1 вересня цього року. Після відкриття амбулаторії надаватимуть послуги населенню з первинної медико-санітарної допомоги, а також невідкладну медичну допомогу.

Відвідав заступник голови ОДА і приймально-діагностичне відділення КНП «Пологівська БЛІЛ», де нещодавно було завершено реконструкцію. Це одне з дев’яти приймальних відділень області, де роботи відбуваються у рамках програми президента України «Велике будівництво». Ремонтні роботи розпочалися у 2020 році. Загальна сума робіт склала більше 6,5 млн. грн.

Відремонтоване приймальне відділення та приміщення, де будуть розміщені діагностичні кабінети. В діагностичному крилі вже знаходиться комп’ютерний томограф, в найближчий час будуть встановлені рентген апарат та інше обладнання відповідно до табелю оснащення. Частина реконструйованого першого поверху відведена під реанімаційне відділення, куди вже через кілька днів переведуть важких хворих з COVID-19.

З сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 + 14 =