Питання порушили ФОПи, які працюють за ІІ групою оподаткування, під час обговорення місцевих податків та зборів на 2022 рік у Пологівській громаді. 

До місцевої влади підприємці звернулись з пропозиціями зменшити податкову ставку єдиного податку для ІІ групи. На сьогодні в Пологах вона на рівні – 20 %.  Якщо податок для І-ї групи встановлений державою і впливати на нього місцева влада не може, то зменшити податкову ставку податку для ІІ-ї групи органам місцевого самоврядування під силу. Підприємці навели кілька прикладів успішних  міст України, де  єдиний податок встановлено на рівні 10, 15 %. До місцевої влади підприємці звернулися з пропозицією  переглянути питання й зменшити вказаний податок і для Пологівської громади на 2022 рік.

Зменшити податок  на нерухоме майно, такою була ще одна пропозиція, яка пролунала від  представників бізнесу. Суми не підйомні для власників великих площ, кажуть підприємці.

Озвучені пропозиції винесуть на розгляд та на сесію міської ради у червні. До цього часу всі документи з пропозиціями та обговореннями будуть направлені до Державної регуляторної служби України. Остаточний розмір податків та зборів на 2022 рік  встановлять  у липні.  Із запропонованими ставками місцевих податків на наступний рік можна ознайомитися в рубриці «Регуляторна політика» – «Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів» на офіційному сайті Пологівської міської ради.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 + twelve =