Ближче познайомитися з курортом Приморськ в Запорізькій області стало можливо за допомогою віртуальної 3D-екскурсії. Медіа-ентузіасти з редакції НІАП «Кирилівка.Укр» запустили спеціальний проєкт в рамках програми популяризації маловідомих курортів Азовського узбережжя України, повідомляє Azov.UA.

3D-тур по Приморську складається з дев’яти сферичних панорам. Переміщаючись, можна побачити курорт з висоти пташиного польоту, міняти локації, наближати, щоб розглянути пляжі, готелі та бази відпочинку, приватний сектор і пляжну інфраструктуру, а також оцінити міць вітряної станції і заглянути в заповідник Обіточна коса.

Для того щоб відправитися у віртуальну подорож, досить перейти за посиланням: https://primorsk.ua/3d/

Віртуальна панорама охоплює міську частину Приморська, пляжі – центральний і біля бази відпочинку «Аркадія Gold», курортний район «Ясна поляна» – він розташований на місці колишнього дачного кооперативу і характерний дуже щільною забудовою. Можна також придивитися собі житло для покупки в «Grand Family Apatrments», піднятися над Обіточною косою і пролетіти вглиб неї над солоними озерами і диким пляжем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 + six =