Мінінфраструктури підготувало українським водіям “неприємний” сюрприз. У міністерстві розробили законопроєкт, який передбачає повернення так званого, дорожнього збору.

Втім, на відміну від попереднього механізму, в розрахунок ставки буде враховуватися екологічність авто. Відповідну пропозицію обговорювали на засіданні Кабміну. До чого варто готуватися водіям?

Слід зазначити, що “фіксований” транспортний збір скасували в 2011 році разом з обов’язковим техоглядом. По-перше, зникла контрольна точка, де держава перевіряла сплату транспортного податку. По-друге, податок у вигляді палива більш справедливий, – хто більше їздить – той більше платить. “Дорожній збір”, який хочуть реанімувати в Мінінфраструктури, водії платять кожен день. Він включений у вартість бензину, а до держбюджету його виплачують оператори ринку нафтопродуктів.

Втім, новий дорожній податок, який розробило Міністерство інфраструктури, передбачає прив’язку ставки податку до вихлопів і стандарту екологічності. Простіше кажучи, чим старше авто, тим більше заплатить власник. Розглянемо на прикладі: Старенька “шістка”, – ВАЗ-2106 відповідає стандарту екологічності ЄВРО-2, в той час, як нова Toyota Camry – ЄВРО-5. Зрозуміло, власник “шістки” буде платити в рази більше. До слова, така система успішно працює в країнах Євросоюзу. “Дорожній податок” стимулює водіїв купувати більш екологічні авто. Ось тільки в Україні старі авто купують в основному для того, щоб зекономити. Очікувано, купуючи машину старше 15-20 років, водієві буде набагато складніше її утримувати.

З появою на дорогах України електромобілів з’явилася ціла категорія водіїв, які взагалі не платять транспортний податок. Вони не заправляються бензином, відповідно відрахування до держбюджету не роблять. Зрозуміло, кількість електрокарів буде рости в геометричній прогресії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 − 2 =